Info@algotech.pl
+48 22 591 39 93

O nas

Algotech Polska > O nas

Poznaj nas

Jesteśmy dostawcą oraz integratorem rozwiązań teleinformatycznych wspierających procesy obsługi klienta, organizację pracy i bezpieczeństwo informacji.

Budujemy pozytywne doświadczenia obsługiwanych przez naszych partnerów biznesowych klientów dostarczając kompleksowe rozwiązania ukierunkowane na doskonałą organizację procesów obsługowych. Wspieramy firmy naszym doświadczeniem, wiedzą. Inspirujemy do jak najlepszego wykorzystania zasobów oraz dostępnych rozwiązań.

Towarzyszymy i wspieramy komunikację firmy na wszystkich etapach podróży klienta.

We help manage change

Pomagamy firmom w drodze do doskonałości w zarządzaniu komunikacją z klientami. Towarzyszymy im na wszystkich etapach rozwoju. Wspieramy je w każdym punkcie kontaktu na mapie podróży klienta. Integrujemy kompetencje, rozwiązania technologiczne oraz metodologie pracy projektowej.

Nasze wartości

Patrzymy szeroko

Realizując zadania projektowe patrzymy na nie wielowymiarowo. Szczególną uwagę przykładamy do optyki użytkownika rozwiązania.

Dostarczamy oszczędności

Proponowane przez nas rozwiązania zawsze są powiązane z realnymi korzyściami w postaci oszczędności oraz dodatkowych źródeł przychodów.

Elastyczność i kompleksowość

Dysponujemy kompletnym portfolio produktowym i kompetencyjnym. Dostarczamy rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Dlaczego istniejemy

Większość naszych klientów decyduje się na długofalową współpracę nie ze względu na proponowane rozwiązania technologiczne, ale silnie biznesowe osadzenie projektu wdrożenia, a następnie jego eksploatacji. Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, klienci potrzebują możliwości szybkiej zmiany sposobu działania i testowania nowych koncepcji.

Początki naszej współpracy wyglądają często bardzo podobnie. Zanim zanurzymy się w realizację złożonych projektów wspólnie przygotowujemy proof of concept. Klienci zgodne potwierdzają, że to najlepszy sposób aby nas sprawdzić w działaniu.

Naszym „oczkiem w głowie” jest bezpieczeństwo współpracy oraz projektowanych rozwiązań. Zaufanie, zabezpieczenia techniczne oraz metodologie zarządzania projektami gwarantują pewność dla wszystkich uczestników procesu.

Pomagamy firmom w drodze do doskonałości w zarządzaniu komunikacją z klientami